Ιωάννα Μαλέσκου Γυμναστική και Hot Τσιφτετέλι - Video
Το τσιφτετέλι είναι ο αγαπημένος χορός της Ιωάννας Μαλέσκου. Με την πρώτη ευκαιρία λικνίζεται σαγηνευτικά στους ρυθμούς του τραγουδιού που επιλέγει ο (πάντα ετοιμοπόλεμος) μουσικός επιμελητής της εκπομπής Love It στον ΣΚΑΪ.
Η παρουσιάστρια είχε κάνει τη γυμναστική της στο πλατό, πριν αποχαιρετήσει τον pastry chef Δημήτρη Μακρυνιώτη – παρεμπιπτόντως, η αγαπημένη του είναι η Βάσω Μαζωνάκη, αδερφή του γνωστού τραγουδιστή- ήρθε η ώρα για διαφημίσεις.
Ο (ευρηματικός) μουσικός επιμελητής έβαλε κατευθείαν το «Ζηλεύω» του Γιώργου Μαζωνάκη να παίζει στα ηχεία, «Σύντομες διαφημίσεις με Μαζωνάκη και με κέφι και ντέρτι και έρωτα», είπε η Ιωάννα Μαλέσκου και ανταποκρίθηκε ακαριαία με ένα μετωπικό on camera τσιφτετέλι, μοιράζονται φιλιά και κέφια στους συνεργάτες της στο πλατό.
►Point Pay - Best ICO token of 2021 Pre-sale
![The Mall 24 The Mall 24](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhQhbCMdjJMac2VdxHheoi8tELhkv_Qd5UcyfssTkzVtr6B_C0H9pEsIH3g6voPG8wZ2JN3ODAtAq75I9aZfuWXU-eltngnMrg_yLBUM-VGzy-pqCOtu6uECScCHBDkQbV6tOjnj8hYd4Y/s1600/the-mall-24.png)